Domů » Blog » Technika » Canon ZOOM 2014

Canon ZOOM 2014

Jubilejní desátý ročník Canon ZOOM 2014 se uskuteční pouze v pražské ZOO. Jsem přesvědčen, že právě díky této skutečnosti spojené s výročím a zároveň pouze jediným místem prezentace, na rozdíl od předešlých ročníků, bude akce skutečně jedinečná. Canon za poslední rok představil velké množství novinek a tak záleží pouze na organizátorech, co vše budou chtít veřejnosti nabídnout.

Canon ZOOM 2014Canon ZOOM 2014

Přijít může skutečně každý, kdo se zaregistruje. Na místě bude akreditován a pak už jen trocha trpělivosti a vše, co Canon nabídne je možné na vybraných místech vyzkoušet. Pokud máte vlastní zrcadlovku, můžete vyzkoušet připravené objektivy a naopak. A nebo můžete přijít s prázdnýma rukama a vyzkoušet různé kombinace těl a objektivů. Věřím, že v nabídce budou i jiné třídy fotoaparátů a z vlastní zkušenosti mohu říci, že tým ochotných techniků na každém místě velmi rád pomůže a poradí.

Součástí akce je i soutěž snímků pořízených z místa akce, která je vyhodnocena v odpoledních hodinách. Hraje se o hodnotné ceny a to je myslím také slušná motivace :-)

Tak třeba na viděnou 27.5.2014 v pražské ZOO

Váš komentář k článku

Pište prosím jen komentáře, kterými se vyjadřujete k tématu. Políčka označená červenou hvězdičkou jsou povinná a bez jejich vyplnění nebude Váš text uložen v databázi. viz nápověda


*
*
18119163
*
:-) :-D :-| :-( ;-) ;-D :cool:
Tento článek zatím nikdo nekomentoval.
Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace